Bioversal

BIOVERSAL QF Mucize Yangın Söndürme

BIOVERSAL QF Uluslararası kabul görmüş çevre dostu bir yangın söndürücü olup , tamamen bitkisel maddelerden üretilmiştir. Yangınlarda yüksek soğutucu etkisinden dolayı insan yaşamını korumakta , yapı tasarımının stabilitesini bozmamakta ve dumanın çoğalmasını azaltmaktadır.

Ayrıca yanan maddenin tekrar tutuşamaz hale gelmesini sağlar. BIOVERSAL QF kullanılırken malzemelerin üzerinde tahrip etkisi yapmaz , insanlara ve çevreye zararı yoktur.

BIOVERSAL – Ürünleri AKARYAKIT yangınlarını söndürmede mucize etkisiyle yeni nesil yangın söndürme üründür. Çok etkili söndürme gücü yanında , söndürülen yer tekrar tutuşmaz , köpük halısı oluşturduğu gibi , akaryakıtın kimyasal yapısınıda bozarak , hidrokarbon moleküllerini CO2 ve H2O ya çevirerek yanıcılık özelliğini ortadan kaldırır.

Yağ ve Yakıtı temizleme özelliği sayesinde , Tank temizliklerinde , Gas Free yapmada , kaynak öncesi çevreyi emniyete almada %1 oranında Bioversal QF , su ile seyretilerek kullanılırsa tank temizliği yapılır, gas free yapar , yangın ve patlama riskini en aza indirir.


BIOVERSAL QF
özellikle çevreyi, yangından korumada çevre dostu bir malzeme olup örneğin patlama ve yangın tehlikesinde (çevre dostu köpük halısı) ve kaynak çalışmalarında en emniyetli koruyucu ürünüdür.

İşi bilenler tarafından kullanılan BIOVERSAL QF bitkilerin, hayvanların ve mikroorganizmaların yaşam alanını korur, etrafa zarar verecek madde taşımadığı için su kalitesinin korumasını da yapmış olur. Suyun doğal dengesi ve biyolojik ayrıştırma ünitelerindeki denge BIOVERSAL QF kullanımıyla etkilenmez.